Witamina D3 w kroplach z olejem z oliwek

wpis w: Produkty | 0

Holistic Witamina D3 (cholekarcyferol, z lanoliny) w kroplach z ekologicznym olejem z oliwek
Suplement Diety

Witamina D3 w kroplach od Holistic jest suplementem diety.

Jesienią i zimą, gdy ma miejsce niedostateczne nasłonecznienie, witamina D nie jest naturalnie wytwarzana w organizmie. Witamina D może być wytwarzania przy odpowiednim dostępie promieni UV do naszej skóry. Im większa powierzchnia skóry jest wyeksponowana, tym większa ilość witaminy D3 jest produkowana. Po ok 30 min w silnym słońcu, produkcja witaminy = 10 000 IE. Poza tym witamina D nie jest produkowana w skórze. W krajach charakteryzujących się klimatem umiarkowanym i chłodnym, w porze zimowej i jesiennej, gdy dostęp do słońca jest ograniczony, witamina D może w ogóle nie być formowana w skórze, co zmusza nas do uzupełniania jej braków poprzez odpowiednią suplementację.

Witamina D odgrywa rolę w procesach podziału komórek i przyczynia się do:

  • utrzymania prawidłowego szkieletu
  • utrzymania prawidłowego funkcjonowania mięśni
  • utrzymania prawidłowych zębów
  • prawidłowej absorpcji wapna oraz fosforu
  • utrzymania prawidłowych poziomów wapnia we krwi

Zawartość: 50ml

Składniki:

  • ekologiczny olej z oliwek
  • witamina D3 (cholekalcyferol)
  • d-alfa-tokoferol (naturalna witamina E)
Zawartość ZDS
1 kropla Witaminy D3 12,5 µg (500 IE) 250,00%
4 krople Witaminy D3 50 µg (2000 IE) 1000,00%

Dozowanie dla dorosłych:
1-4 krople (500-2000IE) dziennie ze szklanką wody lub wg zalecenia. Przed użyciem wstrząsnąć. Przyjmowanie witaminy D może wymagać zwiększyć zapotrzebowanie na magnez.

Dozowanie dla dzieci:
1-2 krople (500-1000 IE) dziennie. Jeżeli dziecko jest karmione piersią i matka przyjmuje przynajmniej 4000 IE dziennie, dawka dziecka może zostać zmniejszona do 1 kropli dziennie lub co drugi dzień.

Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Zobacz Inne Produkty

witamina D3 w kroplach z ekologicznym olejem z oliwek
witamina D3 w kroplach z olejem z oliwek

Podąrzaj Suplementyholistic:

Holistic propaguje ideę zdrowszego świata poprzez rozpowszechnianie wiedzy na temat przyczyn chorób i tego, jak ich unikać oraz jak je eliminować, a także jak odbudować równowagę w organizmie. Holistic dostarcza informacji na temat stylu życia i diety, zdrowia oraz dobrego samopoczucia, tak że możesz odtworzyć balans i przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem. Holistic pragnie także wypełnić lukę pomiędzy medycyną konwencjonalną i alternatywną poprzez zrozumienie zalet obydwu systemów oraz tego, jak mogą one razem współpracować i się uzupełniać. Napisz do nas: http://suplementyholistic.com/kontakt/

Ostatnie wpisy