Psylliumfroskal

wpis w: Produkty | 0

Psylliumfroskal od Holistic jest suplementem diety.

Łupiny babki jajowatej ( Plantago ovata), znane także pod nazwą „Psyllium” pochodzą z Indii. Łupiny psyllium są bogae w błonnik spożywczy.

Psyllium od Holistic charakteryzuje się 98% – tową czystością.

Zawartość: 275g

Skład:
Łupiny babki jajowatej (Plantago ovata)

Informacje spożywcze:
Na 100g Psyllium od Holistic przypada 85g błonnika.

Dawkowanie dla dorosłych:
Jedna łyżka stołowa 1-3 razy dziennie lub wg zalecenia. Jedna łyżka powinna być podawana z przynajmniej trzema decylitrami wody, soku lub innego płynu. Zbyt mała ilość płynu może spowodować skurcz w jelitach.

Rekomendowana dzienna dawka spożycia nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowuj w suchym miejscu i w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zobacz Inne Produkty
babka jajowata
babka jajowata
Podąrzaj Suplementyholistic:

Holistic propaguje ideę zdrowszego świata poprzez rozpowszechnianie wiedzy na temat przyczyn chorób i tego, jak ich unikać oraz jak je eliminować, a także jak odbudować równowagę w organizmie. Holistic dostarcza informacji na temat stylu życia i diety, zdrowia oraz dobrego samopoczucia, tak że możesz odtworzyć balans i przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem. Holistic pragnie także wypełnić lukę pomiędzy medycyną konwencjonalną i alternatywną poprzez zrozumienie zalet obydwu systemów oraz tego, jak mogą one razem współpracować i się uzupełniać. Napisz do nas: http://suplementyholistic.com/kontakt/

Ostatnie wpisy