Potas

wpis w: Produkty | 0

Holistic Potas
Suplement Diety

Potas od Holistic jest suplementem diety. Potas znajduje się w owocach i warzywach, orzechach, nasionach, produktach mlecznych, mięsie i rybach. Potas wspomaga prawidłowe funkcjonowanie systemu nerwowego, mięśni oraz utrzymanie właściwego ciśnienia krwi.

Zawartość: 100 kapsułek roślinnych, 255mg. Tylko organiczne związki mineralne.

Składniki:

  • jabłczan potasu
  • cytrynian potasu
  • dwutlenek krzemu

Kapsułka roślinna z celulozy z drzewa sosnowego

Każda kapsułka zawiera: Potas – 255 mg, Zalecane Dzienne Spożycie (ZDS) = 13%

Dawkowanie dla dorosłych: 1-4 kapsułki dziennie lub zgodnie z zaleceniami

Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Zobacz Inne Produkty

Potas
Potas

Podąrzaj Suplementyholistic:

Holistic propaguje ideę zdrowszego świata poprzez rozpowszechnianie wiedzy na temat przyczyn chorób i tego, jak ich unikać oraz jak je eliminować, a także jak odbudować równowagę w organizmie. Holistic dostarcza informacji na temat stylu życia i diety, zdrowia oraz dobrego samopoczucia, tak że możesz odtworzyć balans i przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem. Holistic pragnie także wypełnić lukę pomiędzy medycyną konwencjonalną i alternatywną poprzez zrozumienie zalet obydwu systemów oraz tego, jak mogą one razem współpracować i się uzupełniać. Napisz do nas: http://suplementyholistic.com/kontakt/

Ostatnie wpisy