Pokrzywa

wpis w: Produkty | 0

Holistic Pokrzywa
Raw Food, 250g
Kraj pochodzenia: Szwecja

Holistic Ekologiczna Pokrzywa w proszku

250 g
Kraj importu: Szwecja

Linia produktowa „Raw Food” zawiera organiczne, nie-GMO produkty roślinne, które nie są podgrzewane do temperatury powyżej 45 stopni, dla zachowania maksymalnego stężenia ich składników odżywczych.

ekologiczna pokrzywa Holistic do konsumpcji

Pokrzywa należy do grupy najbardziej odżywczych roślin. Pokrzywa zawiera wiele minerałów, witamin, antyoksydantów, flawonoidów, chlorofilu, niezbędnych aminokwasów, proteiny, serotoninę, acetylocholinę, etc.

Pokrzywa jest szczególnie bogata w żelazo, chlorofil, co czyni ją wspaniałym narzędziem do stymulacji hemopoezy. Ma odczyn zasadowy i pomaga organizmowi w przypadku nadmiernego zakwaszenia.

Pokrzywa zawsze była stosowana jako panaceum, z uwagi na swoją zawartość odżywczą. Jest stosowana także do przygotowania wody pokrzywowej, dla użyźniania ziemi przy hodowli roślin.

Właściwość pokrzywy polegająca na „parzeniu” znika po wysuszeniu rośliny, a pozostaje wspaniały smak lasu. Zmieszaj ją z wodą, owsianką lub innym smakołykiem. Możesz ją także zmieszać z mąką do pieczenia chleba lub dodawać do zupl

Pokrzywa Holistic jest w postaci organicznego proszku, suszona w temperaturze 40 stopni, dla zachowania maksymalnej wartości odżywczej. Pokrzywy zbierane są w Polsce i przetwarzane w Szwecji.

Składniki: pokrzywa (urtica dioica), organic

Informacja żywieniowa na 100g

Dozowanie: 1-2 łyżeczki dziennie

Wartość odżywcza na100 g
Energia 938 kJ / 221 kcal
Tłuszcz 1,4 g
Węglowodany 43,9 g
Proteiny 8,2 g

Zobacz Inne Produkty

ekologiczna suszona pokrzywa urtica dioica
ekologiczna suszona pokrzywa urtica dioica

Podąrzaj Suplementyholistic:

Holistic propaguje ideę zdrowszego świata poprzez rozpowszechnianie wiedzy na temat przyczyn chorób i tego, jak ich unikać oraz jak je eliminować, a także jak odbudować równowagę w organizmie. Holistic dostarcza informacji na temat stylu życia i diety, zdrowia oraz dobrego samopoczucia, tak że możesz odtworzyć balans i przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem. Holistic pragnie także wypełnić lukę pomiędzy medycyną konwencjonalną i alternatywną poprzez zrozumienie zalet obydwu systemów oraz tego, jak mogą one razem współpracować i się uzupełniać. Napisz do nas: http://suplementyholistic.com/kontakt/

Ostatnie wpisy