Holistic działa na rzecz poprawienia stanu zdrowia pacjentów poprzez intensywne rozpowszechnianie zrozumienia przyczyn chorób, sposobów ich unikania lub eliminowania, a także propagowanie informacji związanych z prawidłowym stylem życia, dietą, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Naszą misją jest pomaganie ludziom w rozwoju fizycznym, osobistym i duchowym. Dzięki wiedzy o tym, jak odbudować równowagę w swoim ciele i w przepływie energetycznym, czujesz się dobrze, zarówno fizycznie, jak i duchowo.

Holistic pracuje na rzecz zdrowszego świata dzięki zrozumieniu przyczyn powstawania chorób, sposobów ich unikania i eliminowania, a także informując w kwestii zdrowego trybu życia, diety i dobrego samopoczucia.

W naszej pracy chcemy także pokazać jak dwa systemy – medycyna tradycyjna i alternatywna, mogą się wzajemnie uzupełniać.

Naszą misję wypełniamy organizując wykłady, kursy i seminaria na temat zdrowia i medycyny alternatywnej, a także osobistego i duchowego rozwoju. Wiedza nasza opiera się zarówno na współczesnych badaniach, jak i wiedzy ezoterycznej, z nauką i intuicją, jako ważnymi wskazówkami.

Holistic to także jedne z najlepszych suplementów diety na rynku.

Dowiedz się więcej o naszych wartościach TUTAJ