Magnez w sprayu

wpis w: Produkty | 0

Holistic Magnez w sprayu

Magnez w sprayu od Holistic składa się z wody z Great Salt Lake, która jest oczyszczona i skoncentrowana przez ewaporację. Oprócz magnezu, zawiera także ponad 70 minerałów i pierwiastków śladowych w formie jonowej, która jest łatwo absorbowalna. To czyni skórę delikatną i piękną.

Zastosowanie:
Naciśnij spray 5-10 razy kierując na wybrane miejsce na skórze. Dziesięciokrotne naciśnięcie sprayu dostarcza ok. 125mg czystego magnezu. Wmasuj w skórę dla najlepszych efektów a następnie spłucz po 20-30 minutach. Spray wspaniały dla kąpieli dla stóp. Podczas pierwszych zastosowań, może pojawić się szczypanie, co jest zupełnie normalne. W przypadku wystąpienia podrażnienia, zaprzestań stosowania.
Gdy magnez w sprayu będzie wysychał na skórze, uformują się niewielkie, pozostałości minerałów w formie kryształków soli. Jest to zjawisko normalne. Pozostałość tę spłucz lub wytrzyj wilgotnym ręcznikiem. Jeżeli skóra będzie sucha wetrzyj w nią odrobinę oleju, najlepiej kokosowego.

UWAGA.
Nie stosuj sprayu na twarz lub oczy. Unikaj kontaktu z wrażliwymi partiami ciała. Zaprzestań stosowania w przypadku wystąpienia przedłużającego się podrażnienia.

Do użytku zewnętrznego.

Składniki:

Woda z Great Salt Lake z naturalnie występującym magnezem ( ok. 101mg /ml) oraz 70 innymi minerałami oraz pierwiastkami śladowymi w formie jonowej.
Zawiera następujące pierwiastki śladowe:
Magnez, chlorek, potas, siarka, sód, lit, bor, brom, węglan wapnia, krzem, azot, selen, fosfor, jod, chrom, żelazo, mangan, tytan, rubid, kobalt, miedź, antymon, molibden, stront, cynk, nikiel, wolfram, german, skand, cyna, lantan, itr, srebro, fluor, gal, cyrkon, wanad, beryl, tellur, bizmut, hafn, terb, europ, gadolin, samar, cer, cez, złoto, dysproz, holm, lutet, erb, iterb, neodym, prazeodym, niob, tantal, tor, tal, ren.

Trzymac poza zasięgiem dzieci.

Zobacz Inne Produkty

magnez w sprayu Holistic
magnez w sprayu Holistic

Podąrzaj Suplementyholistic:

Holistic propaguje ideę zdrowszego świata poprzez rozpowszechnianie wiedzy na temat przyczyn chorób i tego, jak ich unikać oraz jak je eliminować, a także jak odbudować równowagę w organizmie. Holistic dostarcza informacji na temat stylu życia i diety, zdrowia oraz dobrego samopoczucia, tak że możesz odtworzyć balans i przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem. Holistic pragnie także wypełnić lukę pomiędzy medycyną konwencjonalną i alternatywną poprzez zrozumienie zalet obydwu systemów oraz tego, jak mogą one razem współpracować i się uzupełniać. Napisz do nas: http://suplementyholistic.com/kontakt/

Ostatnie wpisy