Krzem

wpis w: Produkty | 0

Holistic Krzem
Suplement Diety

Krzem Holistic jest suplementem diety.

Krzem występuje w skrzypie polnym, ale także w pomarańczach, jabłkach, wiśniach, truskawkach, migdałach, sałacie, kapuście, cebuli, cukinii, marchwi, burakach, nasionach dyni, ogórku, selerze, rybach i miodzie.

Zawartość: 100 kapsułek roślinnych 50mg. Tylko organiczne związki mineralne.

Składniki:

  • skrzyp ( Equisetum arvense )
  • wypełniacz (celuloza mikrokrystaliczna)
  • ditlenek krzemu
  • kapsułka pochodzenia roślinnego. Surowiec z celulozy z drzewa sosnowego.

Każda kapsułka zawiera:
Krzem 50mg – ZDS brak

Dawkowanie dla dorosłych: 2-6 kapsułki dziennie lub zgodnie z zaleceniami.

Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Zobacz Inne Produkty

Krzem
Krzem

Podąrzaj Suplementyholistic:

Holistic propaguje ideę zdrowszego świata poprzez rozpowszechnianie wiedzy na temat przyczyn chorób i tego, jak ich unikać oraz jak je eliminować, a także jak odbudować równowagę w organizmie. Holistic dostarcza informacji na temat stylu życia i diety, zdrowia oraz dobrego samopoczucia, tak że możesz odtworzyć balans i przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem. Holistic pragnie także wypełnić lukę pomiędzy medycyną konwencjonalną i alternatywną poprzez zrozumienie zalet obydwu systemów oraz tego, jak mogą one razem współpracować i się uzupełniać. Napisz do nas: http://suplementyholistic.com/kontakt/

Ostatnie wpisy