BCAA

wpis w: Produkty | 0

Holistic BCAA – aminokwasy rozgałęzione
Suplement Diety, 300 g
Kraj pochodzenia: Szwecja

BCAA jest szczególnie potrzebna osobom, które dużo ćwiczą (zwłaszcza sporty wymagające wysiłku siłowego). Produkt składa się z trzech aminokwasów, które są szybko przyswajalne przez mięśnie w trakcie ćwiczeń.

bcaa holistic L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina aminokwasy rozgałęzioneW odróżnieniu od proszków proteinowych lub pożywienia proteinowego, BCAA dociera do mięśni bez wcześniejszego przejścia przez metabolizm w wątrobie. Aminokwasy są w wolnej formie i są bardzo szybko absorbowane.

Możesz spożywać BCAA przed treningiem, podczas lub po. Najlepszy efekt zapewnia spożywanie BCAA na pusty żołądek przed treningiem.

BCAA oznacza Branch Chained Amino Acids (aminokwasy rozgałęzione)

BCAA Holistic zawiera następujące aminokwasy: L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina w stosunku 4:1:1. Holistic BCAA zawiera dużą ilość aminokwasu L-leucyny oraz jest wolny od cukru oraz innych węglowodanów.

zawartość: 300g

Skład:
proszek BCAA 4:1:1 ( L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina )

Zawartość na 100g
L-leucyna – 66,6g
L-izoleucyna – 16,7g
L-walina – 16,7 g

Dozowanie dla dorosłych:
10 g na dawkę (ok. 2 łyżeczek) zmiksowane z 1-2 decylitrami wody lub wg zalecenia. Wypij przed, podczas lub po treningu.

Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Zobacz Inne Produkty
BCAA aminokwasy rozgałęzione L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina Holistic 300g
BCAA aminokwasy rozgałęzione L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina Holistic 300g
Podąrzaj Suplementyholistic:

Holistic propaguje ideę zdrowszego świata poprzez rozpowszechnianie wiedzy na temat przyczyn chorób i tego, jak ich unikać oraz jak je eliminować, a także jak odbudować równowagę w organizmie. Holistic dostarcza informacji na temat stylu życia i diety, zdrowia oraz dobrego samopoczucia, tak że możesz odtworzyć balans i przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem. Holistic pragnie także wypełnić lukę pomiędzy medycyną konwencjonalną i alternatywną poprzez zrozumienie zalet obydwu systemów oraz tego, jak mogą one razem współpracować i się uzupełniać. Napisz do nas: http://suplementyholistic.com/kontakt/

Ostatnie wpisy