BasBalans

wpis w: Produkty | 0

Holistic BasBalans

Suplement Diety

Balans kwasowo-zasadowy (pH) to jedna z najważniejszych równowag ciała. Aby sprawdzić pH użyj do tego specjalnych pasków od Holistic.

Holistic BasBalans zawiera mineralne składniki równoważące pH ciała. Magnez pomaga zredukować zmęczenie i wyczerpanie. Magnez przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Magnez pomaga w normalnym funkcjonowaniu systemu nerwowego i prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Magnez przyczynia się do:

  • prawidłowego utrzymania kości i zębów.

Potas pomaga w funkcjonowaniu systemu nerwowego i przyczynia się do prawidłowej pracy mięśni. Potas wspomaga prawidłowe ciśnienie krwi.

Cynk wspomaga prawidłowe funkcje sytemu odpornościowego oraz przyczynia się do prawidłowej pracy umysłowej. Cynk pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym, utrzymać prawidłowe kości, wzrok, włosy, paznokcie i skórę. Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów, prawidłowej przemianie kwasów tłuszczowych i witaminy A. Cynk przyczynia się do prawidłowej syntezy DNA. Cynk wspomaga prawidłowe funkcje płodności i reprodukcji oraz pomaga w utrzymaniu normalnego poziomu testosteronu we krwi. Cynk przyczynia się do prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej.

Zawartość: 250g

Składniki:

  • wodorowęglan sodu
  • mleczan magnezu
  • fosforan sodu
  • cytrynian potasu
  • jabłczan potasu
  • jabłczan cynku
  • ditlenek krzemu

Zawartość na 5 gramów (1 łyżeczka od herbaty)

  ZDS
Sód 1 132 mg ZDS Brak
Potas 247 mg 12,00%
Fosforan sodu 245 mg ZDS Brak
Magnez 50 mg 13,00%
Cynk 5 mg 50,00%

Dawkowanie dla dorosłych:

Dozowanie: 1/2-1 łyżeczka na 2dl wody. 1-3 razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami.

Przyjmować co najmniej pół godziny przed lub więcej niż 2 godziny po posiłku.

Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Produkt został przetestowany i zatwierdzony. Produkt został przetestowany przez firmę badawczą Eurofins w 2013 roku. Analiza potwierdza, że produkt nie zawiera substancji dopingowych. Produkt jest dopuszczony bez uwag.

Zobacz Inne Produkty

 

 

odkwaszanie organizmu
basbalans odkwaszenie organizmu minerałami zasadowymi